Opatovická pouť proběhne letos o víkendu 21. - 22. dubna. Kromě tradičních pouťových atrakcí na nám. Míru můžete navštívit několik doprovodných akcí.
V sobotu proběhne tradičně doprovodný kulturní program v areálu bývalého učiliště:
- od 14.00 taneční a hudební vystoupení dětí (I. MŠ, orientální tance, ZUŠ)
od 15.30 jevíčská kapela Bluemy
od 17.30 Janek Ledecký & band
od 19.30 2,5 promile
Časy jsou pouze orientační. Konec akce dle přízně počasí a počtu návštěvníků. Občerstvení na místě zajištěno. Vstup zdarma.
Věříme, že přijdete podpořit svou účastní nejen Janka s kapelou, ale i ostatní účinkující včetně dětí, které svá vystoupení berou velmi vážně a mohli by být malou návštěvností zklamáni.
Po akci navazuje taneční zábava v Sokolovně, zahraje kapela Epicentrum.

Po oba dny probíhá také Pouťové posezení u hasičárny – pořádá SDH
V.O. – program sobota: 14-17 hod. Holóbkova mozeka Protivanov – 18-22 hod. country kapela Kázeň Jevíčko. V neděli 14-16 hod. dechový orchestr ZUŠ Jevíčko. Zajištěno bohaté občerstvení – makrely, klobásy, točené pivo a další pochutiny.

Během víkendu bude otevřeno i Moravské kartografické centrum a Památník města. V předsálí kina bude připravena Muzejním spolkem výstava s názvem "Významné osobnosti Velkých Opatovic
a okolí". Otevřeno bude 21. a 22.4. od 10 do 16 hod. Výstava potrvá do 13. května a bude přístupná každou Ne dle otevírací doby v MKC. Vstup na výstavu zdarma.

Věříme, že si z programu vyberete a těšíme se na vás.

Plakát